کاروانبندی


       دانشگاهیان گرامی!

       با عرض سلام و ادب!
       کاروانبندی نفرات برگزیده عمره دانشگاهیان 93-92 در دو بخش مجردین دانشجو-متاهلین دانشجو و اساتید، در کلیه استان ها غیر از تهران صورت پذیرفته است

      - لطفا به موارد زیر توجه فرمایید :

      1- زمان انجام کاروانبندی زائرین استان تهران بدین شرح می باشد: کاروان های اساتید 26بهمن به بعد، کاروان های دانشجویی متاهلی 3 اسفند به بعد و دانشجویان مجرد 15 اسفند به بعد جهت مشاهده اطلاعات کاروان مراجعه نمایند .

      2- منظور از کاروانبندی تعیین مشخصات کاروان از جمله تاریخ پرواز، مشخصات عوامل کاروان (مدیر، معاون و روحانی) و سایر اطلاعات کاروان شما می باشد که در تهران توسط ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان مرکز و در استان ها توسط نمایندگان ستاد عمره وعتبات مستقر در مرکز استان، تعیین گردیده است .

      3- فقط افرادی در کاروان قرار می گیرند که مدارکشان کامل(با گذرنامه) باشد. و موجودی حساب تکمیل باشد .

      4- ابتدا با وارد کردن کد ملی و شماره شناسنامه به صفحه مربوط به کاروان می شوید، که اطلاعات کاروان خود را می توانید ملاحظه فرمایید .

      5- ممکن است برای برخی کاروان ها مشخصات عوامل کاروان قید نگردیده و فقط تاریخ پرواز مشخص شده باشد. می توانید ضمن اطمینان از تاریخ پرواز برنامه ریزی های لازم را انجام دهید و حد اکثر ظرف مدت یک هفته بامراجعه مجدد به سایت از مشخصات عوامل کاروان از جمله شماره تماس ایشان آگاهی یابید .

      6- درصورت کسری موجودی خواهشمند است جهت تکمیل موجودی تا سقف مبالغ اعلام شده در سایت لبیک اقدام فرمایید .

      7- زائرینی که موجودی حسابشان از مبالغ اعلام شده؛ کمتر باشد برای اخذ ویزا دچار مشکل گردیده و مسئولیت آن با خود زائر می باشد .

      8- تغییر تاریخ اعزام و خصوصا ایستگاه پروازی به هیچ عنوان مقدور نمی باشد .

      9- هیچ تاریخی برای اعزام دانشجویان در ایام نوروز وجود ندارد، لذا . از درخواست اعزام درایام عید خودداری فرمایید .

      10- در صورت عدم تمایل به اعزام در تاریخ اعلام شده، انصراف خود را سریعا به نماینده استانی ستاد عمره اعلام نموده تا مشمول خسارت نگردید و برای گرفتن مدارک اقدام نمایید .

      11- درصورتیکه عکس خود را در سایت هنوز آپلود نکرده اید نسبت به انجام آن اقدام فرمایید .

      12- پس از کاروانبندی کلیه مدارک شما از جمله گذرنامه به مدیر کاروان تحویل گردیده و برای اخذ ویزا اقدامات بعدی صورت می گیرد و تنها وظیفه زائر بعد از آگاهی از مشخصات کاروان، ارتباط با مدیر یا معاون کاروان و شرکت در جلسات آموزشی عمره می باشد.که اطلاع رسانی ها معمولا از طریق پیامک و درج اطلاعیه در سامانه ارتباط با مدیر،صورت می گیرد .


       درصورتی که در کاروان قرار نگرفته اید به چند دلیل می تواند باشد

      1- در صورتیکه جزء نفرات اصلی قرعه کشی بوده اید، ممکن است به دلیل کسری موجودی و یا تکمیل نبودن مدارک بوده است که می بایست سریعا از طریق نمایندگان استانی با این مشخصات پیگیری نمایید .

      2- اگر جزء نفرات ذخیره قرعه کشی بوده اید در صورتیکه از تکمیل بودن موجودی و تحویل کامل مدارک اطمینان دارید قرار گرفتن شما در کاروان منوط به انصراف زائرین اصلی میباشد که می توانید هر هفته با مراجعه به این قسمت سایت از قرارگرفتن در کاروان آگاهی یابید. البته قرارگرفتن هر فرد در کاروان از طریق پیام کوتاه نیز اطلاع رسانی می شود .

      3- بنابر اعلام قبلی ستاد افرادیکه مجوز خروج از کشور آنها دیرتر صادر گردیده تا 20 روز پس از صدور مجوز برای تحویل گذرنامه و قرارگیری در کاروان فرصت دارند. مطمئنا تا آن تاریخ حق ایشان برای قرار گرفتن در کاروان محفوظ بوده ولی درصورت تاخیر از افراد ذخیره جایگزین می شود .

      4- مجدداً یادآور می شود که زائرین استان تهران برای مشاهده اطلاعات کاروان پس از تاریخ های ذیل مراجعه نمایند. کاروان های اساتید 26بهمن به بعد، کاروان های دانشجویی متاهلی 3 اسفند به بعد و دانشجویان مجرد 15 اسفند به بعد .

      تذکر- کاروان بندی بر اساس قرار گیری هم دانشگاهی در یک کاروان، صورت می گیرد لذا از درخواست اعزام در تاریخ خاص جداً خودداری فرمائید .


ورود به سامانه و مشاهده نتيجه کاروانبندی


بازگشت به سایت لبیک